nela-grajciarova

Petronela Grajciarová

Nelka žije v Bratislave a patrí do spoločenstva Martindom. Pracuje v ZKSM od roku 2013 a je to jej dream job. Miluje Ježiša, dobrú kávu a ľudí. Najexotickejšiu krajinu, ktorú navštívila je India,  a okrem iného tam objavila aj čaro Indickej kuchyne.

Vyštudovala Environmentalistiku a manažment životného prostredia, ale jej srdce si získala práca s mládežou a spoločenstvami. Jej snom bolo rozvíjať ľudí a pomáhať im objaviť svoje poslanie. Tento sen sa stal skutočnosťou a ako lektorka neformálneho vzdelávania rozvíja mladých prostredníctvom akreditovaných vzdelávacích programov: Animátorská škola, Líderská animátorská škola, Sieťovanie a Start up your life.

Ako dobrovoľníčka sa angažuje v spoločenstve Martindom, kde sa  od roku 2009 venovala vedeniu kurzov KZK a momentálne sa venuje mentoringu vedúcich stretiek. Spoločenstvo sa stalo jej rodinou a pomohlo jej vstupovať do najdôležitejšieho vzťahu jej života, vzťahu s Ježišom. Od roku 2016 bola členkou tímu Školy animátorskeho sprevádzania (ŠAS), ktorá jej okrem hlbokých priateľstiev pomohla v tom, aby sa nebála byť sama sebou a žila svoje osobné poslanie.

Ostatní členovia