helena-web

Helena Priesolová

manažér pre vzdelávanie a rozvoj ZKSM

Hela je manželka a mamina dvoch dcér. Miluje tému osobného rozvoja a líderstva a preto vytvára a lektoruje úspešné rozvojové programy. Jej poslaním je pomáhať ľuďom poznávať ich dary, talenty, silné stránky a inšpirovať ich nachádzať spôsoby, ako viesť spokojnejší život.

Na univerzite vyštudovala verejnú správu a regionálny rozvoj. Slovo “rozvoj” ju prenasleduje od jej vysokoškolských čias. Je autorkou viacerých programov rozvoja pre samosprávy. Rada píše a implementuje zaujímavé projekty. Absolvovala animátorskú školu, základný výcvik v koučingu a dve podnikateľské akadémie. Je súčasťou tímu Líderskej animátorskej školy. Pracovala aj ako organizátor kultúrnych podujatí.

Je súčasťou spoločenstva Srdce leva v Liptovských Sliačoch. Vo svojej obci vedie eLSe klub pre mládež, prepája dobrovoľníkov, talentovaných ľudí a organizácie. Vďaka nim pravidelne organizuje charitatívne a animačné podujatia ako Dobročinný adventný večierok a najväčší animačný program na Dolnom Liptove – Talentáč. Vďaka projektu Kresťan v politike vo svojej obci založila platformu Srdcom Sliačania zastrešujúcu kandidátov na poslancov, ktorí sa angažujú a prispievajú svojimi aktivitami k rozvoju obce.

Jej najbližší cieľ je rozvoj projektu Spokojná, ktorý vytvára priestor pre osobný rozvoj a duchovný rast žien. Túži byť inšpirujúcou mamou, žiť dobrodružstvo so svojou rodinou a prispievať k rozvoju spoločenstiev na Slovensku.

Ostatní členovia